Ana Sayfa Genel Haber Arşivi Futbol Turnuvasının Ardından…

Futbol Turnuvasının Ardından…

1453

Futbol Turnuvasının ardından…

5 Haziran 2014 tarihinde, Vakıf Merkezinde “Turnuvanın Değerlendirilmesi ve Yeni Yapılanmalar” gündemli bir toplantı düzenlendi. Dr.Veysel Yılmaz’ın başkanlık ettiği toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri Mimar Halit Zengin, M.Ali Genç, Hasibe Özkan, Hasan Erten, Önceki Başkan  Bahattin Sarı ve Köy takımlarının kaptanları ile çok sayıda futbolcu katıldı.

Toplantının amacını içeren Başkanın açış konuşmasından sonra, turnuvanın değerlendirilmesi yapıldı ve ardından daha önce bildirilen gündem maddelerine geçildi.

İlk olarak, Başkan Veysel Yılmaz’ın “Kış turnuvası” önerisi tartışıldı. M.Ali Genç’in karşı görüş belirterek yapılan görüşmeler sonunda Başkan’ın bu önerisi oy çokluğu ile reddedildi.  Yerine “Kış Voleybol Turnuvası” önerisi tartışmaya açıldı. Öneri oy birliği ile kabül edildi.

İkinci olarak, 2015 Futbol Turnuvası’nın açılışında “Tekaütler Takımları” ve 10-12 yaş grubundan oluşacak “Yıldızlar Tkımları” karşılaşmaları yapılması oy birliği ile kabül edildi.

Üçüncü olarak, Yaylalarımızın coğrafi komşuluğu nedeniyle kendimize yakın ve sıcak bulduğumuz Şavşatlı’ların Geleneksel Futbol Turnuvası’nın açılışında “Dostluk Maçı” önerileri oy birliği ile kabül edildi.

Dördüncü olarak, 13 haziran Cuma günü, Saat 20:00’de, Futbolcularla birlikte tüm gençlerle topllantı yapılması ve yeni ”Gençlik Komisyonu”nun geniş katılımlı bir seçimle oluşturulması oy birliği ile kabül edildi.

Son olarak, her bir etkinlik için “Yürütme Komisyonları” seçildi.

Tekautler, Yıldızlar, Şavşat Takımıyla Dostluk Maçı Yürütme Komisyonu’na seçilen üyeler;

-Aydoğan Güner

-Bahattin Sarı

-Erol Altın

-Mehmet Ali Genç

Voleybol Turnuvası Yürütme Komisyonu’na seçilen üyeler;

-Gökhan Özkan

-Özgür Yıldız

-Ayhan Küçük

-Aydın Ertürk

5haz2