Ana Sayfa Genel Haber Arşivi Macahel Vakfı, Cumhurbaşkanlığı Ajandasında…

Macahel Vakfı, Cumhurbaşkanlığı Ajandasında…

1495

Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’ün davetlisi olarak 20 Ocak 2014 tarihinde Ankara’ya gelen Gürcistan Devlet başkanı Giorgi Margvelaşvili Ankara Sheraton otelinde Gürcü kökenli tanınmış siyaset, iş ve sanat çevrelerine kokteyl verdi. Yaklaşık 150 civarında konuğun hazır bulunduğu kokteylde, Margvelaşvili tüm masaları dolaşarak konuklarıyla bire bir ilgilendi. Bayar Şahin ve Kafdağı grubunun sahne aldığı kokteylde, minikler folklor gösterisi sundu. Kurum olarak davet edilen Macahel Vakfı, 10 kişilik bir grupla kokteyle katıldı.

Kokteyl sonrası, Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül’ün Konuk Cumhurbaşkanı onuruna Çankaya köşkünde verilen akşam yemeğine Vakfımız Başkan Doç. Dr. Veysel Yılmaz tarafından temsil edildi. Macahel Vakfının Köşke davet edilmesi Gürcü Kültür Evi Başkanı, Vakfımız mütevelli heyet üyesi ve  Macahel Dergisi yazı işleri müdürü Erdal Küçük tarafından organize edildi. 

Karşılıklı dostluk ve işbirliği mesajı içeren konuşmalardan sonra, yemeğe geçildi ve gece sıcak bir ortamda müzik eşliğinde devam etti.