Ana Sayfa Futbol Turnuvası Macahel Vakfı Futbol Turnuvası dördüncü hafta maçları tamamlandı.

Macahel Vakfı Futbol Turnuvası dördüncü hafta maçları tamamlandı.

2137

Macahel Vakfı Futbol Turnuvasının dördüncü haftasında 29 gol atıldı. Atılan gollerin 2 sini kendi kalelerine attılar.

Haftanın toplu sonuçlar şu şekilde oluştu.

30 Nisan 2017 Pazar
4 Saati TAKIM GOLLER TAKIM ADI
1 15:00 UĞUR 9 – 4 KAYALAR
2 16:00 MARAL 6 – 2 CAMİLİ
3 17:00 EFELER 2 – 6 DÜZENLİ

 

UĞUR – KAYALAR

Turnuvanın dördüncü haftasının ilk maçında Kayalar maça çok iyi başladı. 4-0 öne geçmesine rağmen skoru koruyamadı. Rehavete kapılan Kayalar turnuvanın güçlü takımlarından Uğur karşısında tutunamadı. Uğur rakibi Kayaları 9-4 yenerek puanını 9 a çıkardı. Turnuvanın lideri Düzenlinin ardından averajla ikinci sıradaki yerini korudu. Turnuvanın gol krallığında yarışan Mahmut GÜNER gol atamazken, Ahmet İPEK 2 gol atarak gol sayısını 10’a çıkardı. Uğur takımından Recep ÇEBİ’de 5 gol atarak gol krallığında yarışa katıldı ve 3.lüğü takım arkadaşıyla paylaştı.
Uğur 9 – 4 Kayalar

 

MARAL – CAMİLİ

Turnuvanın iddialı takımı Maral, ilk dörde girme çabası içinde olan Camili’ye acımadı. Maral Camili karşısında rahat bir galibiyet alarak puanını 9 a çıkardı. Uğur takımının ardından averajla 3. sıradaki yerini korudu. Maral rakibi Camili’ye attığı 6 gole karşılık kalesinde biri kendi kalesine olmak üzere 2 gol yedi.
Maral 6 – 2 Camili

 

EFELER – DÜZENLİ

Turnuvanın liderliğini sürdüren Düzenli Efeler karşısında zorlanmadan 3 puanı 6 gole karşılık kalesinde biri kendi kalesinde olmak üzere 2 gol gördü ve puanını 9 a çıkardı. Turnuvanın en çok şampiyon olan takımlardan biri olan Efeler ise kötü gidişe son vermek için sahaya çıktı. Ancak güçlü rakibi Düzenli karşısında bir türlü oyun kuramayarak varlık gösteremedi. Turnuvanın dördüncü haftasını da puansız kapatan Efeler, 3 puana sahip Kayalar ve Camili’nin önünde averajla dördüncülükle tamamladı.

Efeler 2 – 6 Düzenli

 

GOL KRALLIĞI

Turnuvanın dördüncü haftasında 29 toplamda 125 gol atıldı. Gol krallığı yarışmasında birinciliği 12 golle Kayalar takımından Mahmut GÜNER ve Düzenli takımından Enes ERTÜRK, üçüncülüğü ise Uğur takımından Ahmet İPEK ve Recep ÇEBİ 10’ar golle paylaştılar. Gol krallığında çekişmeli bir yarışın yaşanacağını tahmin etmek zor olmayacak.

  1. Mahmut GÜNER Kayalar takımı    12 gol
  2. Enes ERTÜRK Düzenli takımı        12 gol
  3. Ahmet İpek Uğur takımı              10 gol
  4. Recep ÇEBİ Uğur takımı              10 gol

(Spor Komisyonu)