Ana Sayfa Güncel Haberler MACAHEL VAKFI MACAHEL İFTARI

MACAHEL VAKFI MACAHEL İFTARI

789
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Macahel Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı’nın geleneksel hale getirdiği Macahel iftar programı 18 Mayıs 2019 Cumartesi akşamı Camili merkezde yapıldı. İftar yemeği ikramından sonra yemek duası yapıldı.

Macahel Vakfı adına hoş geldiniz konuşması yapan Başkan Yardımcısı Bahattin Sarı,  iftara katılanlara ve iftar sponsoru İsrafil Güner’e teşekkür etti. Daha sonra Belediye Başkanı, ilçe Başkanı ve Muhtarlar da Macahel Vakfı iftarıyla ilgili kısa konuşmalar yaptılar. İftar programı Macahel Vakfı’nın muhtarlarla yaptığı Festival ve Gen merkezi ile ilgili kısa bir istişare toplantısından sonra sona erdi.

İftara Macahel Vakfı Başkanı Süleyman Köse, Başkan yardımcısı Bahattin Sarı, Yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda iftar organizasyonunun sponsoru İsrafil Güner, Vakıf Müdürü Yüksel Orhan, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Ak Parti Borçka ilçe Başkanı Şükrü Ertürk, Camili köyü Muhtarı Altan Gülbin, Kayalar köyü Muhtarı Murat Yavuz, Efeler köyü Muhtarı Cavit Kahya, Uğur köyü Muhtarı İbrahim Aydın, Düzenli köyü Muhtarı Hasan Aydın ve çok sayıda misafirler ile Macahelliler katıldılar.

İftar yemeğinin bir kısmı iki cenaze evine ve ihtiyaç sahiplerinin evlerine gönderildi. Cenazenin biri;  Düzenli köyünün koca çınarı, aralıksız 25 sene muhtarlık yapan, köyün akil insanlarından mümtaz şahsiyet 96 yaşında Hakkın rahmetine kavuşan Remzi AYDIN, diğer cenaze ise, kaza sonucu kar kütlesinin içine düşerek hayatını kaybeden Maral köyünden Şükrü Tekin idi. Allah rahmet eylesin.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.