Ana Sayfa Genel Haber Arşivi Macahel Vakfı 2014 yılı Olağan Seçimli Mütevelli Heyeti toplantısı yapıldı.

Macahel Vakfı 2014 yılı Olağan Seçimli Mütevelli Heyeti toplantısı yapıldı.

1665
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Macahel Vakfı 2014 yılı Olağan Seçimli Mütevelli Heyeti toplantısı yapıldı.

Macahel Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı 2014 yılı Olağan Mütevelli Heyet toplantısı 25.Ocak.2015 Pazar Günü Saat:11:00 de Vakıf Merkezinde yapıldı. Vakıf Başkanı Doç. Dr. Veysel YILMAZ’ın açılış konuşması ile toplantı başladı. Yılmaz yaptığı konuşmada, Vakfa emeği geçen kişileri tek tek sayarak, emekleri için ayrı ayrı teşekkür etti. Mütevelli heyeti de alkışlarla destekledi.

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Mali Tablolar Hasan ERTEN tarafından okundu. Denetim Kurulu Raporu Bahattin Sarı tarafından okundu. Yönetim Kurulu Faaliyetleri, Mali Tablolar ve Denetim Kurulu ayrı ayrı oylanarak oybirliği ile ibra edildiler.

Vakıf Başkanının konuşmasından sonra, Divan Başkanlığına Süleyman KÖSE, yardımcılıklarına İbrahim Türker YILDIZ ve Erdal  KÜÇÜK oybirliği ile seçildiler.

YENİ YÖNETİM KURULU SEÇİLDİ

Vakfı iki yıl yönetecek yönetim kurulu seçimine geçmeden önce, Bahattin SARI yeni yönetimin hedeflemesi gereken unsurları sıralarken oldukça iddialı olduğu görüldü. Bahattın Sarı yaptığı konuşmada, seçilecek yönetimin; Macahel’in AB’nin seçkin destinasyon alınması, Yeşil Yol ve Turizm, Macahel’e sınır kapısı açılması, Macahel’de ekonomik faaliyetlerin artırılması, Ulaşım projeleri, festivalin uluslararası hale getirilmesi, arıcılıkla ilgili istihdamın artırılması, Yaşlılar Korosu’nun UNESCO’nun Kültürel Miras kapsamına alınması, Macahel’ın filminin çekilmesi ve Macahel Gençlik Şurasının yapılması gibi konuların beklediğini söyledi.

Vakfı iki yıl yönetecek yeni yönetim kurulu 7 asil 3 yedek olmak üzere 10 kişilik tek liste Halit Zengin ve Salih Yıldız tarafından teklif edildi. Yönetime başka aday olmayınca, tek listenin açık oylama ile oylanması teklifi oybirliği kabul gördü.

Yapılan açık oylama ise;

Doç. Dr. Veysel YILMAZ, Bahattin SARI, Yaşar YILDIRIM, Süleyman KÖSE, Hasan ERTEN, İbrahim T. YILDIZ, Nihat ÖZDER Yönetim Kurulu asil üyeliklerine,

Erdal KÜÇÜK, Erol NAS ve Songül ŞAHİN Yönetim Kurulu Yedek üyeliklerine oybirliği ile seçildiler. Macahel Vakfını 2015-2016 yıllarında yönetecek Yeni Yönetim Kurulu, asil yedek ayırımı yapmadan 10 kişilik bir ekip olarak çalışacaklarını beyan ettiler.

YENİ DENETİM KURULU

Yeni denetim kurulu üyeliklerine; SMMM Arif AYDIN, Ahmet ALTIN ve Yavuz SARI asil Veysel GÜNER ve Maksut AY yedek üye olarak oybirliği ile seçildiler.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.