Ana Sayfa Güncel Haberler MACAHEL VAKFI YENİ MERKEZİ HAZIRLANIYOR !

MACAHEL VAKFI YENİ MERKEZİ HAZIRLANIYOR !

205

Vakfımızın daha büyük ve daha fonksiyonel bir merkeze sahip olabilmesi hedefine çok yaklaşıldı. Geçen yıl Vakfımıza kazandırdığımız yeni binanın tadilat sürecine çok kısa zaman içinde başlıyoruz.
Yeni Vakıf merkezinin tadilatı için mimar firmalar ile yapılan projelendirme çalışmaları tamamlanmış olup alınan tekliflerde satın alma süreci tamamlanarak tadilat sürecine başlanıyor.
Mütevelli heyetimiz, danışma kurulumuz ve hayırsever hemşehrilerimiz ile yaptığımız istişare ve dayanışma sonucunda geçen yıl Siyavuşpaşa Mah Namık Kemal Cad. No 23 Bahçelievler/İSTANBUL adresindeki toplam 360m alana sahip  Asma katlı  mülkü Vakfımıza kazandırmış olduk. Mülk alımı sırasında az çok demeden katı sağlayan, destek veren tüm hayırseverlerimize Macahelliler adına teşekkürü borç biliyoruz.

Bu yıl, projelendirme ve fiyatlandırma süreçleri tamamlanarak yeni yerimizin yapılan projeye uygun şekilde tadilatının yapılması işlerine başlıyoruz. Vakfımızın geniş amaçlar ile çok fonksiyonlu kullanımına uygun olacak şekilde, Vakfımıza gelir getirebilecek ve aynı zamanda hemşehrilerimizin ürettiği ürünlerin tanıtımı ile tüketicilere ve diğer tüm ilgililere  ulaşımını sağlayabilecek bir anlayışla projemiz hazırlandı.

Yeni Vakıf merkezimiz, E5 ve Şirinevler meydana çok daha yakın olması itibariyle ulaşım olarak çok iyi bir konumdadır. Çevredeki açık ve kapalı otoparklara çok yakın mesafededir. İki katlı olmasından dolayı yönetim ve eğitim faaliyetleri ayrı bir katta, etkinlik alanlarından bağımsız bir şekilde yürütülebilecektir.

Bu son aşama için birlikte yeniden güzel bir dayanışma göstererek, bir destek kampanyası ile gerekli bütçeyi sağlayacağımıza ve hep birlikte bu güzel mekanı Macahelliler için Macahel Vakfı’na kazandıracağımıza inanıyoruz. Bu eserde olabildiğince çok insanımızın katkısı ve imzası olmasını arzu ediyoruz. Vakfımız için hep birlikte, örnek ve yüksek kalitede bir mekan kazandırmış olacağız.


Bu projenin gerçekleşmesi için elimizden gelen tüm desteği vermeye çalışalım. Bu eser, genç yaşlı her kesimden macahelli hemşehrilerimiz için büyük bir kazanım ve yapılacak çok daha verilmli ve yararlı çalışmalar için çok güzel bir altyapı oluşturacaktır.


Maddi destekleri ile yeni Vakıf yerimizin oluşturulmasına destek veren tüm hayırseverlerimizin isimleri, hazırlanacak bir panoda yer alacak ve katkıları unutulmayacaktır.

Tadilat projemizin detaylı görseline  http://www.macahel.org.tr/VakifMerkez2022.mpg linki ile ulaşabilirsiniz.


Tadilat süreci için maddi olarak destek vermek isteyen tüm hemşehrilerimizi ve hayırseverleri mülk hesabımızda biriken fona bağışları ile katkı yapmaya davet ediyoruz. Bağışlarınızı HALKBANK TR79 0001 2009 8570 0044 0000 02 IBAN nolu Mülk Alım Fonu hesabına havale/EFT yaparak veya kredi kartı / Mail Order ile yapabilirsiniz.

İrtibat için Telefonlar : 0 532 466 45 54 HACER YILDIZ
0555 992 83 83 İBRAHİM TÜRKER YILDIZ
0 530 201 54 59 MACAHEL VAKFI