Ana Sayfa Projeler Vakfımıza Mülk Kazandırma

Vakfımıza Mülk Kazandırma

VAKFIMIZA MÜLK KAZANDIRMA KAMPANYASI

Vakfımız, kurulduğu 1995 yılından beri, o zamanki imkanları ile edindiği mevcut lokalinde hizmet vermektedir.

Ancak, Vakfımızın 20 yıllık süreçte geldiği nokta ve hedefleri için artık bu yer yetersiz kalmıştır. Vakfımız için, daha fazla sayıda ve daha farklı profillerde misafirlerin konuk edilebileceği, içerisinde çeşitli etkinliklerin rahatlıkla düzenlenebileceği, aynı zamanda Vakfımıza  gelir sağlayabilecek olanakları bulunan yeni bir mülk kazandırılması projesi  yürütülmektedir.

Çok uzun yıllardır hedeflenen ancak gerekli sinerji sağlanamadığı için uygulama geç kalınmış bu çalışma, 2015 yılında Vakfımızın faaliyet planına konmuştur ve gerçekleştirilmesi için yoğun çalışmalar yapılmaktadır.

Bu amaçla Vakıf lokalinde Danışma Kurulu üyelerimiz ve sponsorlarımız ile toplantılar yapılmış, bu konuyu takip etmek üzere bir komisyon kurulmuş ve daha fazla insana ulaşarak bu projeye kaynak tedarik edilmesi için çaba sarf edilmeye başlanmıştır.

Bu sayfada, bu çalışma için katkı verme taahhüdünde bulunan değerli dostlarımız ve taahhüt ettikleri tutarları yayınlayacağız. Bu çalışma kapsamında bu amaçla kurulan havuz hesabında toplanan miktar takip edilebilecek.  Belli bir aşamadan sonra hedeflenen yatırımlar için uygulama safhasına geçilecektir.

Güncel bağış taahhüdü listesi için tıklayınız