Ana Sayfa Güncel Haberler MACAHEL VAKFI İSTANBUL İFTARI

MACAHEL VAKFI İSTANBUL İFTARI

2069
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Artık geleneksel hale gelen “Macahel Vakfı İstanbul İftarı” bu yıl da Bahçelievler Olimpik Düğün Tesisleri bahçesinde yapıldı. 19 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşen iftara Macahelli hemşehrilerimizin yoğun katılım sağlamış olması bizleri oldukça mutlu etti. Macahelli hayırseverlerimizin desteği ile gerçekleşen iftara Bahçelievler Kaymakamı İlker ARIKAN, RTÜK eski Başkanı Prof. Dr. Davut DURSUN,  Macahel Vakfı’nın geçmiş dönem başkanları, Salih YILDIZ, Veysel YILMAZ, Mehmet CESUR ve Artvin kökenli Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri de katıldılar.

İftar sonrası Vakıf Başkanı Süleyman KÖSE yaptığı kısa konuşmada İftarın düzenlenmesi için tesislerini vakfın kullanımına veren Erkan ÖZAYDIN’a, yemek giderlerini karşılayan hayırsever iş insanlarına ve katılımlarından dolayı Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerine, Macahellilere teşekkür etti.

İftar menüsü ile birlikte ikram edilen sarma ve baklava Macahel Vakfı hanımlar komisyonu üyeleri tarafından yapıldı. Hanımlar komisyonuna destekleri ve ikramları için bir kez daha teşekkür ederiz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.